bezpłatny event

Żywienie z charakterem!
Jak zadbać o zdrowie Twojego psa?

tech. wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

10.12.2022
EVENT ON-LINE
1h 15 min + 15 min sesja Q&A
Bezpłatny
udział w evencie
 
NAJWIĘKSZE WYDARZENIE ŻYWIENIOWE DLA ŚWIADOMYCH OPIEKUNÓW PSÓW
10.12.2022

Pomagamy świadomym opiekunom w zrozumieniu psychiki psów, zapewnieniu im dobrostanu oraz w zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z zaburzeniami zachowania, a także dostarczenie eksperckiej wiedzy na temat prawidłowej opieki i pielęgnacji w zakresie zdrowia, żywienia, zabawy i sportu.

  • SPECJALIŚCI Z ZAKRESU ŻYWIENIA, ZDROWIA I PSYCHOLOGII PSÓW – zaprosiliśmy specjalistów z różnych branż, którzy na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia zawodowego podzielą się z nami swoją bogatą wiedzą na temat żywieniowego wsparcia zdrowia u psów.
  • INTERAKTYWNE SPOTKANIE - w bezpiecznej formule ONLINE.
  • SESJE Q&A – nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi, czerpiąc wiedze od naszych ekspertów tu i teraz.
 

Program:

Psia dieta na długowieczność.

Jedzenie to znacznie więcej niż paliwo, które zapewnia energię do przetrwania kolejnego dnia. Jedzenie to nie tylko kilokalorie! To witaminy, enzymy, mikro- i makroelementy. Dobrym pożywieniem można wspierać swoje i psie komórki, ale jeśli jest ono nieodpowiednie, można się narazić na wystąpienie różnych chorób w tym chorób cywilizacyjnych. Naukowcy od lat szukają odpowiedzi jaki jest klucz do długowieczności u ludzi. Typowane są kolejne rodzaje diet i modeli żywienia, które mają wydłużyć nasze życie i zapewnić nam zdrowie. Podobne zasady obowiązują w zoodietetyce. Co powinny jeść psy, żeby żyć długo i szczęśliwie? Czy istnieje psi odpowiednik diety śródziemnomorskiej? Na jakie elementy żywienia należy zwrócić szczególną uwagę? I najważniejsze – jak praktyczne zalecenia zoodietetyka wdrożyć w codzienną opiekę nad psem dzień po dniu, aby zapewnić mu długie, dobre życie u naszego boku?

 
EVENT POPROWADZI:
 

tech.wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Technik weterynarii oraz doświadczony dietetyk, a od września 2020 r. również dyplomowany behawiorysta zwierzęcy.

Członkini The European Society od Veterinary and Comparative Nutrition. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim dietetyką, zarówno kotów, jak i psów. Jest propagatorką diet surowych – BARF, WHOLE PREY oraz FRANKEN PREY, co znajduje także odzwierciedlenie w nazwie założonej i prowadzonej przez autorkę Fundacji Surowe Korki i Psy. Regularnie publikuje artykuły eksperckie w prasie branżowej, w magazynach dla opiekunów zwierząt, w mediach społecznościowych oraz na www.surowekotki.pl. Autorka książek pt. „Nie dla psa (i kota) kiełbasa, czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka”, „Psie smaki”, „Kocie smaki” oraz najnowszej „Mam chorego zwierzaka. Poradnik dla opiekunów kotów i psów”.

Jeżeli chcesz:


zdobyć praktyczne umiejętności i opracowany plan dietetyczny niezbędny do zachowania Twojego psa w zdrowiu na długie lata wspólnego życia,

poznać znaczenie diety i prawidłowo dobranej suplementacji dla kondycji organizmu psa,

dowiedzieć się jakie czynniki żywieniowe i środowiskowe negatywnie wpływają na psi organizm i przyśpieszają proces starzenia, oraz jak ich unikać w codziennej diecie,

przeanalizować znaczenie aktywności fizycznej i psychicznej dla długowieczności Twojego psa

To weź udział w wykładzie, który poprowadzi Agnieszka Cholewiak-Góralczyk – technik weterynarii, zoodietetyczka i behawiorystka.

Dla kogo wydarzenie?

Wydarzenie jest adresowane do świadomych opiekunów psów, pracowników schronisk, fundacji i organizacji prozwierzęcych oraz osób na co dzień zawodowo pracujących ze zwierzętami.

 

Ważne informacje dotyczące wydarzenia:

  • BEZPIECZNA FORMUŁA ONLINE - dostosowujemy się do nowej rzeczywistości, umożliwiając Ci możliwość zdobycia aktualnej wiedzy na temat żywienia i wsparcia zdrowia Twojego psa, bez konieczności wychodzenia z domu.
  • FREE ACCESS - aby wziąć udział w evencie wystarczy się zarejestrować, wydarzenie jest całkowicie bezpłatne.
  • Q&A - dzięki zaplanowanej sekcji Q&A nasi eksperci odpowiedzą na każde nurtujące Cię pytanie.
  • CORRECT DATA – pamiętaj o wpisaniu prawidłowego adresu e-mail, to na niego otrzymasz potwierdzenie oraz szczegóły a także link do logowania w dniu wydarzenia.
  • CERTYFIKAT – po wydarzeniu otrzymasz zaświadczenie udziału w evencie online.

PARTNERZY

BEZPŁATNY EVENT

ŻYWIENIE Z CHARAKTEREM!
JAK ZADBAĆ O ZDROWIE TWOJEGO PSA?

10.12.2022

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Wydarzenie jest organizowane przez redakcję pierwszego na rynku czasopisma o psychologii i behawiorze psów dedykowane świadomym opiekunom „Pies z charakterem”
Misją magazynu „Pies z Charakterem” jest wspieranie świadomych opiekunów psów.
Pomagamy w zrozumieniu psychiki ich czworonogów, zapewnieniu im dobrostanu oraz w zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z zaburzeniami zachowania, a także dostarczenie eksperckiej wiedzy na temat prawidłowej opieki i pielęgnacji w zakresie zdrowia, żywienia, zabawy i sportu.
Więcej o magazynie

Kontakt:

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.

Współpraca i reklama

Joanna Skitek
Brand Manager
tel. kom. +48 607 221 288
Joanna.Skitek@forum-media.pl

Dorota Kałwińska
Brand Manager
tel. kom. +48 536 807 713
Dorota.Kalwinska@forum-media.pl