Pobierz bezpłatnie
1 numer magazynu

Pies z Charakterem

Pierwsze na rynku czasopismo o psychologii i behawiorze psów dedykowane świadomym opiekunom

Zoopsychologia. Komunikacja. Relacje.

Patronat merytoryczny
Animal Expert

Co znajdziesz w e-wydaniu?

Dagmara Gardolowska
Jak kochają psy?
Do bezinteresownej oraz bezgranicznej miłości psów do ludzi nie trzeba chyba przekonywać nikogo. Merdające ogonki, mokre noski i oczy pełne uczuć, to kwintesencja ogromnych emocji u psa. Jednak czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak to wszystko działa? Jak kochają nas psy?
Małgorzata Bekas
Dog life balans
Jak zbudować zdrową relację z psem?
Niektórzy opiekunowie bez psa nie wyjdą z domu, inni jedzą z psem w samochodzie, bo restauracja nie wpuszcza czworonogów. Większość spełnia wszelkie zachcianki pupila - swoje potrzeby stawiając na drugim miejscu. Czy jednak psy tego potrzebują? Jak zapewnić równowagę w relacjach i sprawić, że obie strony będą szczęśliwe?
Ewa Sarzyńska
W co się bawić? Zabawa, która odzwierciedla Charakter.
Psy, tak samo jak ludzie , mają swoje charaktery. Są psy spokojne, dla których największą rozrywką jest popołudniowa drzemka, lub takie, które są zawsze skore do wszelkiej aktywności. Nie znaczy to, że jedne psy lubią się bawić, a inne nie. Trzeba tylko znaleźć zabawę, w którą będą chciały się bawić i która będzie dla nich odpowiednia.
Monika Grzebyk
Sportowiec na czterech łapach. Jak dobrać sport do możliwości rasy?
Zachwycamy się psami biorącymi udział w rywalizacji sportowej - cenimy piękno ich ruchów, szybkość, precyzję i zwinność i siłę. Często widzimy psy trenujące ze swoimi opiekunami w parkach, podglądamy zajęcia sportowe na profesjonalnych placach treningowych. I z czasem przychodzi nam myśl, dlaczego by nie spróbować z własnym pupilem?
Poznaj czasopismo

Pies z Charakterem

 
Misją magazynu "Pies z charakterem" jest szerzenie wiedzy na temat PSYCHOLOGII i behawioryzmu psów oraz wspieranie świadomych opiekunów.

Pomagamy w zrozumieniu psychiki ich czworonogów, zapewnieniu im dobrostanu oraz w zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z zaburzeniami zachowania, a także dostarczenie eksperckiej wiedzy na temat prawidłowej opieki i pielęgnacji w zakresie zdrowia, żywienia, zabawy i sportu.

  • 6 numerów w roku
  • dostęp do archiwalnych numerów online
  • dodatkowe artykuły i materiały dostępne na stronie www.pieszcharakterem.pl