bezpłatny webinar

JAK MOTYWOWAĆ,
ABY NIE FRUSTROWAĆ - SIEBIE I PSA?

KATARZYNA WAWRYNIUK

26.09.2022
godz. 19:00
WEBINAR ON-LINE
60 min szkolenia
Bezpłatny
udział w webinarze
 

Mówi się, że szkolenie psa powinno być proste. I to prawda! Ale właśnie przez to jest nieraz bardzo trudne. To co dla psa naturalne, nam ludziom sprawia problem, nie jest dla nas wygodne, lub po prostu jest zbyt trudne…

O czym mowa?

O motywacji psa i siebie do pracy szkoleniowej, oraz o konstruowaniu prawidłowo przebiegającej sesji treningowej.

Myślisz: „pora poćwiczyć z psem”, masz już ustalony plan pracy, pomysł na trening, bierzesz sprzęt i przysmaki, stoisz w odpowiednio dobranym miejscu, zaczynasz… a tu rozczarowanie, nic nie wychodzi.

Nakręceni na trening oczami wyobraźni widzimy siebie i swojego psa jak cudnie ćwiczymy i to, jak efekty widoczne są gołym okiem, niemal od razu – jednak rzeczywistość stawia nam ścianę przeciwności losu, w którą bijemy boleśnie głową. Co zatem zrobić, aby tego uniknąć?

Porządnie zmotywować siebie i psa, ale bez szaleństwa i nadmiernej presji.

 

Z webinaru dowiesz się:


Czym jest motywacja, frustracja, presja i relaksacja?

Kiedy frustruje się pies, a kiedy człowiek?  

Jak działa mechanizm biologiczny psa i jakie znaczenie w zachowaniu motywacji ma tu jedzenie?

Jak zmotywować siebie i psa do codziennej aktywności i treningu i podejść do nich metodycznie, aby w kontrolowany sposób zarządzać pobudzeniem swoim i psa, nie zapominając o przerwach i cool downie?

Jakie najczęstsze błędy popełniamy chcąc zmotywować psa i jak ich uniknąć, by cieszyć się świetnymi efektami wspólnych treningów?

Ułożymy także plan sesji szkoleniowej, który uwzględni zarówno motywację wewnętrzną, jak i zewnętrzną, działanie, rozładowanie oraz odprężenie.

WEBINAR POPROWADZI:
 

KATARZYNA WAWRYNIUK

Zoopsycholog, etolog, behawiorysta, instruktor szkolenia zwierząt.

Aktywnie praktykująca trenerka z ponad 10 letnim doświadczeniem w pracy ze zwierzętami. Pracuje w nurcie behawioralnym w oparciu o najnowsze zdobycze nauki z dziedziny etologii, ekologii behawioralnej oraz fizjologii zwierząt a także… psychologii ludzi. Założycielka szczecińskiej szkoły EduAnimalis – Psychologia i Uczenie Zwierząt.

Webinar

JAK MOTYWOWAĆ, ABY NIE FRUSTROWAĆ - SIEBIE I PSA?

26.09.2022 | godz. 19:00

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Wydarzenie jest organizowane przez redakcję pierwszego na rynku czasopisma o psychologii i behawiorze psów dedykowane świadomym opiekunom „Pies z charakterem”
Misją magazynu „Pies z Charakterem” jest wspieranie świadomych opiekunów psów.
Pomagamy w zrozumieniu psychiki ich czworonogów, zapewnieniu im dobrostanu oraz w zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z zaburzeniami zachowania, a także dostarczenie eksperckiej wiedzy na temat prawidłowej opieki i pielęgnacji w zakresie zdrowia, żywienia, zabawy i sportu.
Więcej o magazynie
PATRONAT:

Ważne informacje na temat webinaru:

  • Rejestracja na webinar jest całkowicie bezpłatna,
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji na żywo. Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM. Jeśli chcesz dostać przypomnienie smsem - zostaw nam numer telefonu,
  • Webinar potrwa ok. 60 minut i będzie się składał z części merytorycznej oraz sesji pytań i odpowiedzi od uczstników. Pytania będzie można zadawać na czacie w trakcie webinaru oraz kontaktując się z nami mailowo pod adresem: webinar@pieszcharakterem.pl

Dla kogo jest ten webinar?

  • Dla osób, które chcą zyskać wiedzę na temat psychologii i behawioru swojego psa
  • Dla osób, którym zależy na zbudowaniu z psem wspaniałej relacji opartej na zrozumieniu i wzajemnej komunikacji,
  • Dla osób, które chcą poprawić efektywność swoich treningów i aktywności z psem,
  • Dla osób, które inwestują czas w treningi behawioralne, aktywność intelektualną i ruchową swojego zwierzęcia,
  • Dla osób, które chcą zadbać o dobrostan psychiczny i fizyczny psa i zapobiec problemom związanym z zaburzeniami zachowania, takim jak np. lęk separacyjny czy agresja,
  • Dla wszystkich osób, które mają psa