bezpłatny webinar

Psie potrzeby w pigułce

Jak zadbać o dobrostan naszego zwierzaka?

Nie mogłeś/mogłaś być z nami na żywo?
Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem!

28.06.2022
godz. 20:00
WEBINAR ON-LINE
60 min szkolenia
Bezpłatny
udział w webinarze
 

Psy tak jak i ludzie mają szereg potrzeb, które muszą zostać spełnione, by zwierzę było zdrowe i szczęśliwe. Uświadomienie sobie co to są za potrzeby i jak można je spełnić to klucz do zapewnienia naszemu czworonożnemu przyjacielowi dobrostanu, a nam do zbudowania z nim silnej opartej na zrozumieniu relacji.

Z nagrania dowiesz się:


Jak wygląda piramida psich potrzeb?

Po czym rozpoznać czego potrzebuje nasz pies? 

Jakie są różnice w potrzebach rasowych?

Czy każdy pies potrzebuje treningu? 

Ile pies powinien węszyć / spać / nicnierobić - czyli trochę o balansie

Czy potrzeby to motywacje? 
WEBINAR POPROWADZIŁA:
 

MAŁGO BEKAS

trenerka psów, założycielka projektu Mam psa. I co teraz? Prezes Fundacji Pies OD-nowa. Hostka podcastu No stress, to tylko Pies, realizowanego dla Voice House. Autorka Newslettera: Uczymy Kochać Mądrze i artykułów w czasopiśmie „Pies z charakterem”. Prywatnie opiekunka Kofi, Luźno, Mordo i Zuu. Kocha jazdę konną i śmiganie na hulajnodze po lesie w zaprzęgu z psami. Uwielbia trenować crossfit, biegać po górach, morsować i czytać.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Wydarzenie jest organizowane przez redakcję pierwszego na rynku czasopisma o psychologii i behawiorze psów dedykowane świadomym opiekunom „Pies z charakterem”
Misją magazynu „Pies z Charakterem” jest wspieranie świadomych opiekunów psów.
Pomagamy w zrozumieniu psychiki ich czworonogów, zapewnieniu im dobrostanu oraz w zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z zaburzeniami zachowania, a także dostarczenie eksperckiej wiedzy na temat prawidłowej opieki i pielęgnacji w zakresie zdrowia, żywienia, zabawy i sportu.
Więcej o magazynie
PATRONAT: