RETRANSMISJA WYKŁADU

ŻYWIENIE Z CHARAKTEREM:
PSIA DIETA NA DŁUGOWIECZNOŚĆ

tech.wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk
12.04.2023 r. | godz. 19:00

12.04.2023
godz. 19:00
RETRANSMISJA WYKŁADU
70 min
Bezpłatny
udział
 

Zaprosiliśmy specjalistkę tech.wet. Agnieszkę Cholewiak-Góralczyk, która na podstawie swojego wieloletniego doświadczenia zawodowego podzieliła się z nami swoją bogatą wiedzą na temat żywieniowego wsparcia zdrowia u psów podczas grudniowego kongresu.

Zapisz się, aby zobaczyć wykład zupełnie bezpłatnie.

Jedzenie to znacznie więcej niż paliwo, które zapewnia energię do przetrwania kolejnego dnia. Jedzenie to witaminy, enzymy, mikro- i makroelementy. Dobrym pożywieniem można wspierać swoje i psie komórki, ale jeśli jest ono nieodpowiednie, można się narazić na wystąpienie różnych chorób, w tym chorób cywilizacyjnych. Co powinny jeść psy, żeby żyć długo i szczęśliwie? Czy istnieje psi odpowiednik diety śródziemnomorskiej? Na jakie elementy żywienia należy zwrócić szczególną uwagę? I najważniejsze – jak praktyczne zalecenia zoodietetyka wdrożyć w codzienną opiekę nad psem, aby zapewnić mu długie, dobre życie u naszego boku?

 

Jeżeli chcesz:


zdobyć praktyczne umiejętności i opracowany plan dietetyczny niezbędny do zachowania Twojego psa w zdrowiu na długie lata wspólnego życia,

poznać znaczenie diety i prawidłowo dobranej suplementacji dla kondycji organizmu psa,

dowiedzieć się jakie czynniki żywieniowe i środowiskowe negatywnie wpływają na psi organizm i przyśpieszają proces starzenia, oraz jak ich unikać w codziennej diecie,

przeanalizować znaczenie aktywności fizycznej i psychicznej dla długowieczności Twojego psa

To weź udział w retransmisji wykładu, który poprowadziła Agnieszka Cholewiak-Góralczyk – technik weterynarii, zoodietetyczka i behawiorystka.

WYKŁAD POPROWADZIŁA:
 

tech. wet. Agnieszka Cholewiak-Góralczyk

Technik weterynarii oraz doświadczony dietetyk, a od września 2020 r. również dyplomowany behawiorysta zwierzęcy.

Członkini The European Society of Veterinary and Comparative Nutrition. Na co dzień zajmuje się przede wszystkim dietetyką, zarówno kotów, jak i psów. Jest propagatorką diet surowych – BARF, WHOLE PREY oraz FRANKEN PREY, co znajduje także odzwierciedlenie w nazwie założonej i prowadzonej przez autorkę Fundacji Surowe Kotki i Psy. Regularnie publikuje artykuły eksperckie w prasie branżowej, w magazynach dla opiekunów zwierząt, w mediach społecznościowych oraz na www.surowekotki.pl. Autorka książek pt. „Nie dla psa (i kota) kiełbasa, czyli jak zdrowo karmić swojego zwierzaka”, „Psie smaki”, „Kocie smaki” oraz najnowszej: „Mam chorego zwierzaka. Poradnik dla opiekunów kotów i psów”.

Retransmisja wykładu

ŻYWIENIE Z CHARAKTEREM: PSIA DIETA NA DŁUGOWIECZNOŚĆ

12.04.2023 | godz. 19:00

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Wydarzenie jest organizowane przez redakcję pierwszego na rynku czasopisma o psychologii i behawiorze psów dedykowane świadomym opiekunom „Pies z charakterem”
Misją magazynu „Pies z Charakterem” jest wspieranie świadomych opiekunów psów.
Pomagamy w zrozumieniu psychiki ich czworonogów, zapewnieniu im dobrostanu oraz w zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z zaburzeniami zachowania, a także dostarczenie eksperckiej wiedzy na temat prawidłowej opieki i pielęgnacji w zakresie zdrowia, żywienia, zabawy i sportu.
Więcej o magazynie
PATRONAT:

Ważne informacje na temat retransmisji:

  • Rejestracja na transmisję jest całkowicie bezpłatna, i trwa do 12. kwietnia do g. 11:00.
  • W dniu wydarzenia wyślemy do Ciebie link do transmisji. Pamiętaj, aby sprawdzić także folder SPAM..
  • Jeśli chcesz dostać przypomnienie SMSem - zostaw nam numer telefonu.
  • Transmisja potrwa ok. 70 minut i będzie w formie wykładu szkoleniowego.

Dla kogo jest ten webinar?

  • Wydarzenie jest adresowane do świadomych opiekunów psów, pracowników schronisk, fundacji i organizacji prozwierzęcych oraz osób na co dzień zawodowo pracujących ze zwierzętami.