Autor: Ewa Skarzyńska

Blogerka, właścicielka firmy „Kennelove” produkującej oryginalne klatki kennelowe z drewna oraz oferującej szeroki zakres akcesoriów dla psów. Jej „konikiem” są psie i kocie zabawki, w szczególności  węchowe i intelektualne, które sama projektuje i tworzy.  Autorka bloga o aktywnym życiu z psem, a z doskoku także wolontariuszka w Gminnym Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Środzie Wlkp. Na co dzień opiekuje się dwoma adoptowanymi psiakami: Piną i Maxem, których problemy nieustannie skłaniają ją do pogłębiania wiedzy o metodach i narzędziach pracy z psami zaburzonymi. Swoją wiedzą i autorskimi zabawami węchowymi dzielę się z innymi, występując z Piną w szkołach, przedszkolach i innych placówkach. www.kennelove.pl   www.PINAiMAX.blogspot.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Do it Yourself. Pomysł na świąteczny prezent dla psa – szarpak z kieszonką na smakołyki

Święta za pasem, a Ty wciąż nie masz prezentu dla swojego pupila? Być może świetną alternatywą dla kolejnej kupionej w sklepie zabawki okaże się własnoręcznie przygotowany szarpak? W dodatku z kieszonką na smakołyki! A co najważniejsze – zapakowany tak, by samo otwieranie prezentu już było dla Twojego psa największą frajdą.

Czytaj więcej

Rozrywka dla psiej głowy - Pięć pomysłów na brainwork

Kilka powtórzeń gry logicznej spowoduje u naszego pupila zdrowe zmęczenie i relaksację. Trenujmy z nim parę razy w miesiącu, a sami zobaczymy zaskakujące rezultaty. I od dziś zacznijmy już zbierać kubeczki po jogurtach!

Czytaj więcej