Autor: Ewa Skarzyńska

Blogerka, właścicielka firmy „Kennelove” produkującej oryginalne klatki kennelowe z drewna oraz oferującej szeroki zakres akcesoriów dla psów. Jej „konikiem” są psie i kocie zabawki, w szczególności  węchowe i intelektualne, które sama projektuje i tworzy.  Autorka bloga o aktywnym życiu z psem, a z doskoku także wolontariuszka w Gminnym Schronisku Dla Bezdomnych Zwierząt w Środzie Wlkp. Na co dzień opiekuje się dwoma adoptowanymi psiakami: Piną i Maxem, których problemy nieustannie skłaniają ją do pogłębiania wiedzy o metodach i narzędziach pracy z psami zaburzonymi. Swoją wiedzą i autorskimi zabawami węchowymi dzielę się z innymi, występując z Piną w szkołach, przedszkolach i innych placówkach. www.kennelove.pl   www.PINAiMAX.blogspot.com

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Do it yourself. Antystresowy basen

Basen antystresowy to świetna zabawka węchowa zwłaszcza dla psów lękliwych. Odpowiednio wprowadzona pomoże zwierzakowi przełamać strach i nabrać pewności siebie. Rozrywanie kartoników i wydobywanie z nich przysmaków działa na psa bardzo relaksacyjnie, rozładowuje stres. A dodanie szeleszczących elementów sprawia, że pies oswaja się z różnymi dźwiękami w bezpiecznych warunkach.

Czytaj więcej

Do it Yourself: Psie Przysmaki. Przepis na tort z polewą

Świętujesz rocznicę urodzin lub adopcji swojego psa? A może planujesz urządzić małe psie przyjęcie i chciałbyś przyrządzić coś wyjątkowego? Przepyszne ciasto z dwoma rodzajami mięs, w całości wykonane ze zdrowych produktów, z dodatkiem warzyw i owoców, jest idealne na wyjątkowe okoliczności.

Czytaj więcej

W co się bawić? Zabawa, która odzwierciedla charakter

Psy, tak samo jak ludzie, mają swoje charaktery. Są psy spokojne, dla których największą rozrywką jest popołudniowa drzemka, lub takie, które są zawsze skore do wszelkiej aktywności. Nie znaczy to, że jedne psy lubią się bawić, a inne nie. Trzeba tylko znaleźć zabawę, w którą będą chciały się bawić i która będzie dla nich odpowiednia.

Czytaj więcej