Autor: Paulina Ziółkowska

Psami interesuje się od 1997r. Od 2000 roku szkoli psy przy pomocy klikera. W 2007 r. zorganizowała pierwsze warsztaty z zagranicznym prelegentem. Niebawem została prezesem fundacji, w której kontynuowała organizację seminariów i warsztatów, zapraszając szkoleniowców i naukowców z całej Europy. Od 2012r. rozwija projekt Talking Dogs, w ramach którego organizuje kursy, szkolenia i warsztaty, a także zajęcia, na których psy mogą rozwijać swoje umiejętności społeczne, tzw. klasy komunikacji dla psów. W swojej pracy z psami opiera się na wynikach badań naukowych oraz zdobytej wiedzy i doświadczeniu, które stale rozwija. Najbardziej interesuje ją komunikacja psów, budowanie odpowiedniej relacji pomiędzy psem a właścicielem oraz praca z psem lękliwym i agresywnym.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Co nam mówią psie zabawy?

Zabawa u psów to bardzo szeroki temat. Wiele mówi o reakcjach psa, jego motywacji i stanie emocjonalnym, a także o jego relacji z właścicielem. Czy jednak wiemy, jak prawidłowo bawić się z naszym pupilem?

Czytaj więcej

Jak rozmawiać z psem?

Czym różni się rozmowa z psem od rozmowy z bliskim człowiekiem? Czy ludzie mogą nauczyć się psiego języka? Jak dzięki świadomej komunikacji budować z psem relację opartą na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu?

Czytaj więcej