Dział: Psie Newsy

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Psy pracujące. Niesamowite możliwości i różnorodność zawodów dla psów

Psy od wieków są nie tylko naszymi wiernymi towarzyszami, ale także pełnią wiele niesamowitych funkcji jako psy pracujące. Ich wrodzona inteligencja, wyostrzone zmysły i niezłomna lojalność uczyniły z nich nieocenionych partnerów w wielu dziedzinach. Oto kilka ciekawostek i informacji na temat przykładowych psich zawodów.

Czytaj więcej

Czy wiesz, że... Ciekawe projekty – czyli kolor ma znaczenie

Wraz z upływem lat wzrasta świadomość ludzi, również na temat psów. Dzięki temu społeczeństwo zyskuje bezcenną wiedzę, zaczyna inaczej patrzeć na te czworonogi. Psi świat komunikacji opiera się wyłącznie na kontaktach niewerbalnych. Zobaczcie, jakie projekty zyskały sławę, i koniecznie edukujcie dalej. Niech świat stanie się lepszy.

Czytaj więcej

Czy wiesz, że... Psie rekordy Guinnessa

Nie trzeba nikogo przekonywać, jak cudownymi istotami są psy. Sprawiają, że uśmiechamy się codziennie, a nasze serca wypełniają się miłością. Jak się okazuje, niektóre psy posiadają ukryte talenty. Zobaczcie najsłynniejsze rekordy Guinnessa, które zostały ustanowione przez psy.

Czytaj więcej

Czy wiesz, że... Psie sukcesy

Bardzo dużo mówi się o ludzkich sukcesach – w sporcie, nauce czy technologii. Warto przyjrzeć się jednak również ciekawym historiom w psim świecie. Poznajcie te najbardziej uzdolnione zwierzaki.

Czytaj więcej

Czy wiesz, że... Psi bohaterowie

O cudownych zdolnościach psów, ich empatii, wyczulonych zmysłach i wielkim sercu można by opowiadać naprawdę długo. Wielu właścicieli przekonało się o tym na własnej skórze. Szczęście w nieszczęściu, można by rzec. Niektóre sytuacje były przerażające i groźne, ale tylko dzięki czworonożnym przyjaciołom udało się to przetrwać. Poznajcie kilka wspaniałych i niesamowitych historii, w których psy okazały się bohaterami. Jeśli również przeżyliście coś podobnego, koniecznie dajcie znać redakcji.

Czytaj więcej

Czy wiesz, że... Pupila miska dla środowiska! Czy pies i kot też mogą dbać o środowisko?

Z najnowszego badania Współpraca „zwierzoludzka” – psy i koty wśród Polaków przeprowadzonego przez 3D Market na zlecenie dystrybutora marki Brit wynika, że większość z nas stara się łączyć opiekę nad swoimi zwierzakami z troską o środowisko. Wbrew pozorom jest wiele sposobów, jak można to robić.

Czytaj więcej