Dział: W psim stylu

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Do it Yourself Kostka węchowa

Październik. Lato za nami, dzień coraz krótszy, a pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu. Jesienią zamieniamy aktywności na świeżym powietrzu na te, które można realizować w domowym zaciszu. Nie bez powodu jesień i zima to pory roku szczególnie sprzyjające zabawom węchowym z psem. Dzięki nim możemy zmęczyć naszego pupila i zafundować mu dobrą zabawę. Zachęcamy do tworzenia własnych zabawek angażujących psi nos. Poniżej przedstawiamy instrukcję wykonania kostki węchowej, którą pokocha każdy psiak. 

 

Czytaj więcej

Do it Yourself. Pomysł na świąteczny prezent dla psa – szarpak z kieszonką na smakołyki

Święta za pasem, a Ty wciąż nie masz prezentu dla swojego pupila? Być może świetną alternatywą dla kolejnej kupionej w sklepie zabawki okaże się własnoręcznie przygotowany szarpak? W dodatku z kieszonką na smakołyki! A co najważniejsze – zapakowany tak, by samo otwieranie prezentu już było dla Twojego psa największą frajdą.

Czytaj więcej

Rozmowa z psem

Kto jeszcze rozmawia z psem? Nie ma się co wstydzić, chyba każdy opiekun psa próbuje prowadzić z nim konwersacje. Dla poprawy humoru przygotowaliśmy jedną z takich rozmów.

Czytaj więcej