Dział: W psim stylu

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Do it Yourself. Wisząca forteca

Doskonała zabawka intelektualna dla psa, którą można wykonać samemu w domu. Nie potrzebujemy do tego wyszukanego sprzętu, tylko kilka łatwo dostępnych przedmiotów. Wisząca forteca będzie nie lada wyzwaniem umysłowym i sprawnościowym dla psiaka – nie dość, że trzeba wywęszyć smakołyki i pogłówkować, jak się do nich dostać, to ich wydobycie z wiszącej i uciekającej konstrukcji nie należy do najprostszych.

Czytaj więcej

Do it Yourself. Pluszowy balonik

Psy – inaczej niż ludzie – uwielbiają się beztrosko bawić aż do końca swoich dni. Można więc powiedzieć, że nigdy się nie starzeją. Dlatego każda kolejna zabawka dla ukochanego pupila to zawsze dobry pomysł. Zwłaszcza kiedy jest to atrakcyjny egzemplarz, który łączy w sobie różne funkcje, np. maskotkę i szarpak, tak jak w wypadku naszego pluszowego balonika. Sprawdź, czy Twój pies także polubi taką zabawkę, szyjąc dla niego serduszko według instrukcji poniżej.

Czytaj więcej

Do it Yourself Kostka węchowa

Październik. Lato za nami, dzień coraz krótszy, a pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia z domu. Jesienią zamieniamy aktywności na świeżym powietrzu na te, które można realizować w domowym zaciszu. Nie bez powodu jesień i zima to pory roku szczególnie sprzyjające zabawom węchowym z psem. Dzięki nim możemy zmęczyć naszego pupila i zafundować mu dobrą zabawę. Zachęcamy do tworzenia własnych zabawek angażujących psi nos. Poniżej przedstawiamy instrukcję wykonania kostki węchowej, którą pokocha każdy psiak. 

 

Czytaj więcej

Do it Yourself. Pomysł na świąteczny prezent dla psa – szarpak z kieszonką na smakołyki

Święta za pasem, a Ty wciąż nie masz prezentu dla swojego pupila? Być może świetną alternatywą dla kolejnej kupionej w sklepie zabawki okaże się własnoręcznie przygotowany szarpak? W dodatku z kieszonką na smakołyki! A co najważniejsze – zapakowany tak, by samo otwieranie prezentu już było dla Twojego psa największą frajdą.

Czytaj więcej